Cihlový obklad - pásky

Seřadit podle:

Cihlový obklad

Hlavní výhodou cihlových pásku je především originální vzhled připomínající klasickou cihlovou zeď. Použité materiály jsou ekologické, recyklovatelné, bez jakýchkoliv chemických přísad nebo barviv. Obklad nevyžaduje údržbu, pouze v místech extrémně namáhaných (např. za kuchyňskou linkou) je vhodná impregnace pro lepší čištění, prodloužení životnosti a také pro zamezení vzniku výkvětů. Vzhledem k použití přírodních hlín a způsobu výroby nutně dochází k určitým rozměrovým a barevným odlišnostem, které se však u cihelných pásků vyžadují, aby podpořily výsledný jedinečný vzhled.

 

Nabízíme:

Trezory pro Vás

Naprosté a neproniknutelné bezpečí pro vaše cennosti finance i doklady, to jsou trezory od společnosti EPI! Trezory se dělí na několik bezpečnostních tříd a to podle účelu použití, na který jsou určeny. Vyberte si z trezorů do zdi, nábytkové ale také na zbraně, stačí si jen vybrat. na naše Prolistujte naše webové stránky www.trezory.cz.

Devold a Norská móda

Norská móda je tu stále pro Vás a naše kvalitní produkty stále dodávají pohodlí na Vašich cestách. Navštivte nás na www.devold.cz a objevte opravdovou kvalitu norské módy.