Ráj Keramiky - Keramika a Dekorace

U objednávek přijatých do úterý 20.12. lze předpokládat dodání do 23.12.2016.  

NOVINKY:                           

Veškeré zásilky jsou pojištěny proti poškození přepravou. Poškození zboží během přepravy řešíme za Vás.

Služba zahrnuta v ceně poštovného.Více informací viz. obchodní podmínky.     

 

 

 NOVINKY:

  • PEKÁRNA NA OVOCNÝ MIX

                 

Vítejte na stránkách www.rajkeramiky.cz

Děkujeme Vám, že nakupujete v našem internetovém obchodu. Zboží je postupně doplňováno a aktualizováno. V našem internetovém obchodu můžete nakoupit především českou ručně vyráběnou keramiku. Naleznete zde například malé hrnečky, hrnky, cukřenky, džbány na pivo, misky, nádoby na utopence, nádoby na škvarky a na česnek, zvonečky, vázy, keramické sety, aroma lampy a mnoho dalších zajímavých výrobků.

Veškerá tato keramika je vyráběna ze speciální hrnčířské hlíny. Keremika se vytáčí ručně na hrnčířském kruhu a následně se dokončuje. (lepí se uši, raznice). Po vysušení se keramika očistí a narovná do pece pro výpal keramiky k tzv. přežahu. Tento přežah trvá 24 hodin při teplotě kolem 800o C. Po vychladnutí se keramika ručně glazuje. Po zaschnutí glazury se keramika očistí a uloží zpět do výpalovací pece. Keramika se následně vypaluje při teplotách nad 1100o C. U hotové keramiky se vše pečlivě prohlédne a nedokonalé kusy se vyřadí.

Veškeré materiály použité k výrobě keramiky jsou schváleny pro styk s potravinami a splňují zákonem požadované parametry. Prodávané keramické výrobky lze umývat v myčce na nádobí a používat v mikrovlnné troubě.

Tento eshop není zaměřen pouze na prodej keramiky, ale v nabídce naleznete i další výrobky a dekorační doplňky, které dokáží učarovat svým nezaměnitelným kouzlem a zároveň potěšit i Vaše blízké.

POZOR! Pokud hledáte pro sebe či pro Vaší firmu nevšední a originální dárek, nezapomeňte si prohlédnout sekci Propagační keramika.

Seriózní jednání a spokojenost zákazníků je u nás stavěno na první místo, a proto veříme, že se na naše stránky budete rádi vracet.