Keramické korbele, korbel na pivo

Seřadit podle:

korbele na pivo

Rádi pijete pivo? Zapomeňte na běžné skleněné půllitry a dopřejte si klasický korbel na pivo vyrobený z keramiky. Nabízíme vám je s různými nápisy např. „Dobrý mok, dej si lok.“ „Kdo se plazí, nezakopne.“ atd.

Můžete si zakoupit korbel s obsahem 0,9 litrů. Zdá se vám to málo? Máme i výrobky mající obsah 1,3 litrů. Korbel na pivo bude vynikajícím dárkem pro jakéhokoliv pivaře ve vašem okolí. Jde o praktický dárek s vtipným vyzněním. Navíc kvalita materiálu a pěkný design ocení každý.

 

Zajímavosti

Ubytování v brně

My v tomto překrásném městě poskytujeme Ubytování Brno . Brno je také tradičním místem konání velkých mezinárodních výstav a veletrhů pořádaných na Brněnském výstavišti.

Rozmanitost van

Vana je základním prvkem každé koupelny. Ani její výběr nepodceňujte. Především si rozmyslete, zda chcete akrylátovou, smaltovanou, hydromasážní či rohovou vanu.

Warning: file_get_contents(http://linx.stylovyweb.cz/get/?host=www.rajkeramiky.cz&url=%2Fkeramika%2Fkorbele-na-pivo&agent=CCBot%2F2.0+%28http%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29): failed to open stream: HTTP request failed! in /web/htdocs2/rajkeramikycz/home/www/catalog/view/theme/rajkeramiky/template/common/layout.tpl on line 90