Ohlasy zákazníků

 

OHLASY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

 Formulář pro Vaše ohlasy naleznete v menu - Kontakt

Své zkušenosti můžete vyjádřit také na :

obchody.heureka.cz/rajkeramiky-cz/recenze/

 • R. J. - Praha (10.10.2013)

Dobrý den, děkuji za balíček. Zboží je nádherné.

 • V. P. - Brno (7.8.2013)

Dobrý den, zásilka dorazila v pořádku, moc vám děkuji.  

 • L. H. - Český Brod (22.4.2013)

Děkuji za rychlé dodání zboží. Vše bylo bez závad, výborně zabaleno a keramika je nádherná. Ještě jednou děkuji.

 • P.P. - Pardubice (25.1.2012)

Zboží mi bylo dodáno Českou poštou, ale bohužel jeden hrneček byl rozbitý na kousky. Vše jsem okamžitě hlásila prodejci. Ten mne požádal o zaslání fotografie poškozené keramiky. Do týdne mi zdarma přišel nový hrnek, a já měla obrovskou radost. Opravdu příkladný přístup k zákazníkovi. Všem mohu doporučit. 

 • V.H. - Praha (18.11.2011)
Včera mi došel balíček s moc pěknou keramikou, mám krásné Vánoční dárky,které už teď vím, že potěší všechny obdarované. Balíček byl perfektně zabalen, zcela upřímně mohu tento obchod doporučit všem kupujícím, kteří budou stejně jako já mile potěšení nejen krásným zbožím ale i laskavostí, milým a vstřícným přístupem při případné telefonické konzultaci stejně jako já.
Mnohokrát děkuji a už vím na který obchod se příště obrátím se svojí objednávkou. Bude to Ráj Keramiky.
 • S.P. - Klecany (1.8.2011)

Dnes mi dorazila moje objednávka, jsem opět velice spokojená, jsou to nádherné kousky a všem velice doporučuji, je to opravdu nádhera a 100% luxusně zabaleno, že se nemusíte bát rozbití při přepravě. Moc děkuji

 • D.M. - Praha (16.7.2011)
Dobrý den, chtěl bych z celého srdce velice moc poděkovat za bezva práci a hlavně neuvěřitelný přístup ke zákaznikovi. Teď jedu domu do Kazachstánu a moje přítelkyně bude z toho nádherného českého výrobku naprosto nádšená. Přeji hodně úspěchů vašemu obchodu. Jen tak dál! Všem doporučuji.
 • E.J.  (12.3.2011)

Dobrý den, děkuji moc za ten krásný džbán. Objednala jsem si pro přítele džbán na pivo (G07) a musím říct, že je opravdu ještě hezčí než na obrázku...přítel ho dostal včera a byl z něj nadšený, dokonce jsme ho šli hned vyzkoušet a i "cizí lidi" v hospodě ho moc chválili! Opravdu doporučuji tento obchod a to krásné zboží :o)

 • S.P. - Klecany (18.2.2011)

Dobrý den, právě jsem obdžela džbán na pivo a hrnec na dobrůtky, jsem naprosto unešená z nádherné Vaší práce, je to něco překrásného mám velikou radost. Určitě Vaše stránky využiji ještě v budoucnu. Moc Vám děkuji za perfektní provedení výrobků.

 • D.J. - Praha (23.12.2010)

Dobrý den, moc Vám děkuji za vyřízení objednávky do vánoc, zboží přišlo v dobrém stavu krásně zabalené.Těším se na další nákupy. D.J.

 

 • E.P. - Hodonín (20.12.2010)

Dobrý den,pošta mi balíček doručila v sobotu. Všechno dorazilo v pořádku a vypadá to ještě hezčí než na fotkách na internetu. Děkuji za rychlost a vstřícnost. E.P.

 • Z.K. - Roudnice nad Labem (17.12.2010)

Děkuji Vám , balíček přišel v pořádku a děkuji i za zvoneček, hodně spokojenosti a úspěchů v podnikání přeje spokojená zákaznice.

 • M.H. - Poděbrady (10.12.2010)

Dobrý den,chtěla bych Vám moc poděkovat za zaslání mé objednávky. Před chvilkou mi jí pošta přivezla. Zboží je překrásné, ještě jednou díky. Krásné a pohodové Vánoce a do nového roku 2011 jen samé štěstí a zdraví. S pozdravem M.H.

 • V.L. - Most

Vážení, chtěla bych Vám moc poděkovat, zboží bylo perfektně zabaleno a vše v pořádku. Doufám,že se pekárny budou líbit a že s nimi udělám velkou radost. Ještě jednou děkuji Vám všem a přeji krásné Vánoce. Pokud budu potřebovat něco hezkého a zvláštního, určitě se na Vás zase obrátím. S pozdravem L.

 • A.Z. - České Budějovice

Děkuji za doručení, objednané zboží došlo perfektně zabalené.

 • K.S. - Slušovice

Dobrý den, děkuji za rychlý nákup. Pěkný den. S pozdravem K. S

 • K. K. - Praha (17.11.2010)          

Dobrý den, chtěla bych moc a moc poděkovat za rychlé vyřízení objednávky a za opravdu pečlivě zabalený pohankový polštářek a věřím,že toto není má poslední objednávka u vás a určo vás doporučím i svým známým. Nevěděla jsem kam napsat a proto doufám,že si to odsud přečtou lidi,kteří si zaslouží moji chválu.prostě jste báječní a ještě jednou moc děkuji.Přeji krásný zbytek dne,mnoho spokojených zákazníků a spoustu šťastných a pohodových dnů! S pozdravem K.

 • I.H. - Plaveč (10.11.2010)

Dobrý den, velice se omlouvám, ale zapomněla jsem Vám napsat, že džbán dorazil v pořádku a velice se mi líbí. Opravdu je krásný, jsem maximálně spokojená. Ještě jednou velice děkuji.